Studenti u blokadi održali protest u Beogradu – „Ti i ja, Slavija“
Studenti u blokadi danas su organizovali skup na Slaviji pod parolom „Ti i ja, Slavija“. Protest je počeo u 18 časova, i na ovoj bilo je okupljeno desetine hiljada građana iz svih krajeva Srbije.
Građani i aktivisti iz cele zemlje organizovano su stigli u Beograd, dok je rano jutros preduzeće "Srbijavoz" saopštilo da je železnički saobraćaj u celoj zemlji - obustavljen (zbog dojave o bombi, kako je kasnije saopštila Infrastruktura železnica Srbije).
Tačan broj okupljenih, i dalje nije poznat, a različitu procenu izneli su Arhiv javnih skupova i direktor policije Dragan Vasiljević.
Direktor policije je rekao da na današnjem skupu na Slaviji bilo prisutno 34.300 građana, dok su iz Arhiva procenili da je bilo prisutno više od 100.000 ljudi.
Foto: Facebook/profil
Obraćanje g...









